Шахи Manopoulos "Дискобол", коричневі, 54х54см (S17BRO)

Виробник: Manopoulos
Модель: 901729

Short descriptio


Шахи Manopoulos "Дискобол", коричневі, 54х54см (S17BRO)Близько двох з половиною тисяч років тому Мирон створив найпопулярнішу скульптуру античності "Діскобол". Вперше у скульптурі була відтворена людина у русі, що до цьо... Read more...

23570.00 грн.

  • Наявність: Нет в наличии

Шахи Manopoulos "Дискобол", коричневі, 54х54см (S17BRO)
Близько двох з половиною тисяч років тому Мирон створив найпопулярнішу скульптуру античності "Діскобол". Вперше у скульптурі була відтворена людина у русі, що до цього дня є унікальним досягненням. Саме фігура античності надихнула відому грецьку компанію Manopoulos на створення тематичних шахів "Діскобол".
Фігури стали ідентичними копіями відомих скульптур античності. Шість пішаків двох кольорів представляють "Діскобол" Мирона. Короля, як і в шаховому наборі "Посейдон", представляє скульптура Посейдон Мелос (2 століття Б. С.). Ферзем стала Афіна Промакс: смілива войовниця в античному шоломі та зі щитом готова битися з ворожими фігурами. Слоном став Гермес, кінь - частина мармурового фасаду Парфенону. Нічим не примітна тура, що рухається на будь-яку кількість осередків по вертикалі та горизонталі, стала чудовою репродукцією аттичної стели молодого Арістіона, який загинув у битві.
Чому саме Manopoulos "Діскобол"? років грецька компанія Manopoulos створює вишукані набори для шахів та нард. Популярність фірма отримала завдяки величезній різноманітності наборів, які представляють історичні події та особистостей, а також міфологічні сюжети. Фігури та дошки створюються вручну. Кожен елемент створюється з копіткою деталізацією.
Для виготовлення фігур використовувався сучасний метод лиття під тиском. Далі кожна постать проходить складний етап покриття металом. Фігури розфарбовуються вручну майстрами, які майстерно передають атмосферу давньогрецької міфології. Наноситься покриття сріблястого та золотистого кольорів.
Авторська дошка з дерева прикрашена вигадливими візерунками та символами, які мимоволі змушують гравця повернутися до минулого. Дошка та шахи йдуть у коробці із темного дерева, натурального матеріалу високої якості. Дошка прикрашена орнаментом, квадрати витіснені для зручнішого розташування фігур. Відлиті вручну з металу, відполіровані та покриті захисним лаком для збільшення терміну служби та гарного вигляду.
Характеристики:
Розмір дошки: 54 х 54 см
Висота короля:
Вага: 9,8 кг

Матеріал фігур: латунь
Матеріал дошки: бронза, гальванопластик
Упаковка: подарунковий дерев’яний футляр у картонній коробці
Виробництво: MANOPOULOS, Греція

Шахи "MANOPOULOS" ("Міжусобні війни") відображають життя Римської імперії до нашої ери.
Фігурки передають історичний колорит тих часів: зброя, одяг відображають багате і тонке розуміння краси дітей Марса, а також їхній бойовий дух.

Кольори: золото ой, срібло, коричневий
Упаковка: коробка з натурального дерева, коричнева
Розмір коробки: 36х36 см
Вага: 3,4 кг

Висота короля 100-115 мм
Категорія комплекты шахмат
Матеріал шахів металл
Рівень шахів декоративные шахматы
Размір дошки от 50 см

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре