Шахи "Мушкетери" (44х44 см) Manopoulos S-12-Brown

Виробник: Manopoulos
Модель: 901536

Short descriptio


Шахи "Мушкетери" (44х44 см) Manopoulos S-12-Brown.У більшості випадків про французьких мушкетерів дізнаються з популярного роману "Три мушкетери" Олександра Дюма, за яким знято не одну екранізацію. Мушкетерами були тільк... Read more...

7398.00 грн.

  • Наявність: Нет в наличии

Шахи "Мушкетери" (44х44 см) Manopoulos S-12-Brown.
У більшості випадків про французьких мушкетерів дізнаються з популярного роману "Три мушкетери" Олександра Дюма, за яким знято не одну екранізацію. Мушкетерами були тільки дворяни в розкішних оздобах, а спочатку кінна гвардія створювалася для охорони царських осіб. Знаменитий д’Артаньян збільшив чисельність мушкетерів та створив окремий підрозділ, а школа мушкетерів стала відома у всій Європі. Воістину королівське обмундирування, що зраджує вишуканий смак і любов до моди французів, втілено у фігурах набору шахів "Мушкетери".
Чому саме Manopoulos "Мушкетери"?
Більше 40 років грецька компанія Manopoulos створює вишукані набори для шахів та нард. Популярність фірма отримала завдяки величезній різноманітності наборів, які представляють історичні події та особистостей. Фігури та дошки створюються вручну. Кожен елемент створюється з копіткою деталізацією.
Для виготовлення фігур використовувався сучасний метод лиття під тиском. Далі кожна постать проходить складний етап покриття металом. Фігури розфарбовуються вручну майстрами, які майстерно передають старовину та колорит військового обмундирування мушкетерської епохи. Наноситься покриття сріблястого та золотистого кольорів.
Король - король Франції. Висота фігурки 10см.
Королева - Французька королева. Висота фігурки 9см.
Офіцер - офіцер Французької армії. Висота фігурки 8,5см.
Кінь - солдат кінноти - мушкетер. Висота фігурки 7,5 см.
Тура - Вежа замку, фортифікаційної споруди. Висота фігурки 7 см. Пішак - піхотинець - мушкетер. Висота фігурки 6 см. Авторська дошка з дерева прикрашена вигадливими візерунками та символами, які мимоволі змушують гравця повернутися до минулого. Дошка та шахи йдуть у коробці із темного дерева, натурального матеріалу високої якості. Дошка прикрашена орнаментом, квадрати витіснені для зручнішого розташування фігур. Відлиті вручну з металу, відполіровані та покриті захисним лаком для збільшення терміну служби та гарного вигляду.

Фігури: від 6 см до 10 див.
: 44x44 см
Вага : 5,7 кг.
Виробник: Manopoulos, Греція

Висота короля нет данных
Категорія комплекты шахмат
Матеріал шахів металл
Рівень шахів декоративные шахматы
Размір дошки 40-49 см

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре