Шахи Nigri Scacchi "Бородинський битва", 48 x 48 см (полістоун, шкіра) | SP1812+CD48

Виробник: Nigri Scacchi
Модель: 885615

Short descriptio


Шахи Nigri Scacchi "Бородинський битва",48 x 48 см (полістоун, шкіра) | SP1812+CD48Вишукані італійські шахи з полістоуну Nigri Scacchi "Battaglia di Borodino" / "Бородинський бій" з полем Box marrone - коричнева шахова д... Read more...

10985.00 грн.

  • Наявність: Нет в наличии

Шахи Nigri Scacchi "Бородинський битва",48 x 48 см (полістоун, шкіра) | SP1812+CD48

Вишукані італійські шахи з полістоуну Nigri Scacchi "Battaglia di Borodino" / "Бородинський бій" з полем Box marrone - коричнева шахова дошка-бокс, обшита натуральною шкірою.
з мармурової крихти з кар’єрів Carrara, Італія. Фігури по одній обробляються та розписуються вручну італійськими майстрами. Весь процес відбувається в Італії в провінції Лука.
Шахівниця - дерев’яна, повністю обшита натуральною шкірою. Поле є і боксом для зберігання фігур.

Примітка до фото:
Шахматна дошка, що йде в цьому комплекті, показана фотографіями окремо від фігур в кінці галереї.

Характеристики:
Висота основних фігур: 8-10 см
Висота короля: 10 см
Розмір дошки-бокса: 48 x 48 х 5 см
Матеріал фігур: полістоун (основа - мармурова крихта)
Матеріал дошки: натуральна шкіра, дерево
Виробник: Nigri Scacchi, Італія

Битва 1812 року відображає війну між росією та наполеонівською Францією на території росії у 1812 році. Причинами війни стали відмова росії активно підтримувати континентальну блокаду, у якій Наполеон бачив головну зброю проти Великої Британії, і навіть політика Наполеона щодо європейських країн, проведена не враховуючи інтересів росії. У першому етапі війни (з червня по вересень 1812 року) російська армія з боями відступала від кордонів росії до москви. На другому етапі війни (з жовтня по грудень 1812) наполеонівська армія спочатку маневрувала, прагнучи піти на зимові квартири в не розорені війною місцевості, а потім відступала до кордонів росії, переслідувана російською армією, голодом і морозами. Війна закінчилася майже повним знищенням наполеонівської армії, визволенням території росії та перенесенням військових дій на землі Варшавського герцогства та Німеччини у 1813 році. Серед причин поразки армії Наполеона російський історик М. Троїцький називає всенародну участь у війні та героїзм російської армії, неготовність французької армії до бойових дій на великих просторах та в природно-кліматичних умовах росії, полководницькі обдарування російського головнокомандувача М. І. Кутузова та інших генерал.

Висота короля 100-115 мм
Категорія комплекты шахмат
Матеріал шахів полистоун
Рівень шахів декоративные шахматы
Размір дошки 40-49 см

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре