Шахи Nigri Scacchi "Клеопатра", 35 x 35 см (полістоун, дерево) | SP90+CD52G

Виробник: Nigri Scacchi
Модель: 885624

Short descriptio


Шахи Nigri Scacchi "Клеопатра",35 x 35 см (полістоун, дерево) | SP90+CD52GВишукані італійські шахи з полістоуну Nigri Scacchi "Battaglia di Cleopatra" / "Клеопатра" з полем Box wood - коричнева дерев’яна шахова дошка-бок... Read more...

17323.00 грн.

  • Наявність: Нет в наличии

Шахи Nigri Scacchi "Клеопатра",35 x 35 см (полістоун, дерево) | SP90+CD52G

Вишукані італійські шахи з полістоуну Nigri Scacchi "Battaglia di Cleopatra" / "Клеопатра" з полем Box wood - коричнева дерев’яна шахова дошка-бокс.
Шахові фігури виготовлені з мармуру кар’єрів Carrara, Італія. Фігури по одній обробляються та розписуються вручну італійськими майстрами. Весь процес відбувається в Італії в провінції Лука.
Шахматна дошка виготовлена із натурального дерева. Вона ж є і боксом для зберігання фігур.

Примітка до фото:
Шахматна дошка, що йде в цьому комплекті, показана фотографіями окремо від фігур в кінці галереї.

Характеристики :
Висота основних фігур: 8-10 см
Висота короля: 10 см
Розмір дошки-бокса: 35 x 35 х 4 см
Матеріал фігур: полістоун (основа - мармурова крихта )
Матеріал дошки: натуральне дерево
Виробник: Nigri Scacchi, Італія

Ці шахи відтворюють справжні костюми римської та єгипетської армій у 50-х роках до н. е. Клеопатра, останній правитель династії Птолемеїв, вирішила підірвати трон Риму і стати його правителькою. Ніхто не називав її красунею. Навпаки, кажуть, що зовні вона була абсолютно неприваблива, повненька і дуже мала на зріст. Однак єгипетська цариця мала неабиякий розум, проникливість, тяжіла до наук і досконало володіла декількома іноземними мовами. Все це, а також казкова велелюбність робили Клеопатру бажаною для багатьох чоловіків. «Неповторна», так називала себе цариця і мала рацію: у ті часи не було жінки, в чомусь гіднішою, освіченішою і мудрішою за неї. Тоді могутній римський завойовник Юлій Цезар (100-44 рр. до зв. е. ) прибув Єгипет і зажадав від молодих правителів повернення величезних боргів, які залишив після смерті їх батько. Ні Птолемей XIII, ні Клеопатра повертати борги не збиралися, а в голові дівчини відразу ж народилася хитромудра ідея. Того ж вечора, одягнувшись у найкрасивіші вбрання, вона наказала слугам завернути її в килим і принести в подарунок Цезарю. Увечері цариця подарувала себе римському полководцю, а вранці святкувала перемогу. Римлянин закохався в юну Клеопатру і пообіцяв не тільки пробачити їй борги, а й змусити її примиритися з сестрою.

Висота короля 100-115 мм
Категорія комплекты шахмат
Матеріал шахів полистоун
Рівень шахів декоративные шахматы
Размір дошки до 40 см

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре