Шахи "Римляни" (44х44 см) Manopoulos (S11GRE)

Виробник: Manopoulos
Модель: 901534

Short descriptio


Шахи "Римляни" (44х44 см) Manopoulos (S11GRE)Епоха римської імперії залишила значний слід на всій Європі. Давньоримська епоха запам’яталася жагою правителів до завоювання нових земель і згуртуванням вже завойованих. Війс... Read more...

10250.00 грн.

  • Наявність: Нет в наличии

Шахи "Римляни" (44х44 см) Manopoulos (S11GRE)
Епоха римської імперії залишила значний слід на всій Європі. Давньоримська епоха запам’яталася жагою правителів до завоювання нових земель і згуртуванням вже завойованих. Військова міць Римської імперії представлена у фігурах ручної роботи із високоякісного цинкового сплаву.
Для виготовлення фігур використовувався сучасний метод лиття під тиском. Після цього кожна фігура проходить складний етап покриття металом. Фігури розфарбовуються вручну майстрами, які майстерно передають старовину та колорит військового обмундирування давньоримської епохи. Наноситься покриття сріблястого та золотистого кольорів.
Король - імператор. Висота фігурки 97 см. Королева - імператриця.
Офіцер - офіцер римської армії.
Кінь - солдат римської кінноти (з мечем, без списа).
Тура - Колона римських найвідоміших будівель тих часів.
Пішак - піхотинець римських (грецьких) легіонів. Висота фігурки 4 см. Авторська дошка з дерева прикрашена вигадливими візерунками та символами, які мимоволі повертають гравця у минуле. Дошка та шахи йдуть у коробці із темного дерева, натурального матеріалу високої якості. Дошка прикрашена орнаментом, квадрати витіснені для зручнішого розташування фігур. Відлиті вручну з металу, відполіровані та покриті захисним лаком для збільшення терміну служби та гарного вигляду.
Фігури: від 6 см до 10 см.
Розмір: 44x44 см
вага: 5,7 кг.
Виробник: Manopoulos, Греція
Висота короля нет данных
Категорія комплекты шахмат
Матеріал шахів металл
Рівень шахів декоративные шахматы
Размір дошки 40-49 см

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре