Шахи "Рококо-Середньовічна Франція" (45х45 см) (коричневий). Marinakis 086-4502KBR

Виробник: Marinakis
Модель: 901527

Short descriptio


Шахи "Рококо-Середньовічна Франція" (45х45 см) (коричневий). Marinakis 086-4502KBRАрхітектурний стиль Рококо зародився в Середньовічні Франції, якій і присвячений набір елітних шахів Рококо-Середньовічна Франція (20,5х20... Read more...

7854.00 грн.

  • Наявність: Нет в наличии

Шахи "Рококо-Середньовічна Франція" (45х45 см) (коричневий). Marinakis 086-4502KBR
Архітектурний стиль Рококо зародився в Середньовічні Франції, якій і присвячений набір елітних шахів Рококо-Середньовічна Франція (20,5х20,5 см). Дошка та фігури здаються важкими та громіздкими, але після першої партії не дадуть власнику від них відірватися. Стиль став результатом логічного розвитку бароко. Відрізняється від попереднього легкістю, переважанням ніжних тонів і кокетливого тону.
Помпезні фігури виконані відповідно до стилістики Середньовічної Франції: пишні вбрання та капелюхи, прекрасна королівська вежа. Виконані з високоякісної бронзи та сплаву цинку. Фігури важкі, зручно встановлюються на дошку.
Дошка прикрашена вигадливими візерунками та символами, які мимоволі змушують гравця повернутися назад у минуле. Дошка та шахи йдуть у коробці із темного дерева, натурального матеріалу високої якості. Дошка прикрашена вигадливим орнаментом, квадрати витіснені для зручнішого розташування фігур. Особливістю дошки є ніжки у вигляді бронзових колон.
Матеріал: Високоякісна бронза, цинковий сплав
Розмір: 45 х 45 см
Виробник: Marinakis Bros, Греція
Висота короля нет данных
Категорія комплекты шахмат
Матеріал шахів металл
Рівень шахів декоративные шахматы
Размір дошки 40-49 см

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре